Киев, ул. Академика Туполева, 8

☎ +38(044) 228-29-49, (067) 326-58-29, (067) 334-77-44

☎+38 (067) 326-58-29
☎+38 (067) 334-77-44
laminam цена laminam киев laminam львів столешница laminam кварцевые плиты laminam ламинам

Особливості матеріалу

Laminam – це перша поверхню, яка пропонує поряд зі зменшеною товщиною і великими розмірами високу стійкість до механічної і хімічної дії, подряпин, глибокого стирання і вигину. Крім того, це матеріал виняткової гігієнічності! Плити є морозостійкими, вогнестійкими, не допускають поширення цвілі, витримують вплив УФ-випромінювання без змін кольору, характеристик або властивостей. Laminam є першою керамічну поверхню із захистом від нанесення графіті, тому що вона легко очищається і до неї не пристають навіть найстійкіші фарби.
aminam представляет собой первую керамическую поверхность с защитой от нанесения граффити, потому что она легко очищается и к ней не пристают даже самые стойкие краски.
aminam представляет собой первую керамическую поверхность с защитой от нанесения граффити, потому что она легко очищается и к ней не пристают даже самые стойкие краски.

Хімічна стійкість

Плити стійкі до органічних і неорганічних розчинників, дезинфікуючим і миючих засобів. Вони можуть бути легко очищені, без порушення особливостей поверхні. Єдиний продукт, який може привести до пошкодження плити це фтористоводнева кислота.

Гігієнічна поверхність

Плити дуже добре підходять для контакту з харчовими продуктами і не виділяють речовин під впливом води. Вони так само не дозволяють утворюватися цвілі, грибків і бактерій. Матеріал має відповідні сертифікати для використання в місцях громадського харчування і медицини.

Зносостійкість

Плити мають високу стійкість до подряпин і стирання. Властивості плити залишаються незмінними навіть при інтенсивному використанні та частою очищення.

Висока стійкість до вигину

Плити характеризуються високою стійкістю до вигину. Морозовитривалість значення водопоглинання плит близько 0,1%, таким чином, вони морозостійкі і придатні для експлуатації в будь-яких погодних умовах.

Вогнеупорність

Плити не містять органічних матеріалів, тому стійкі до вогню і високих температур. У разі пожежі, не виділяють дим і токсичні речовини.

Стійкість до УФ-випромінювання

Плити повністю стійкі до УФ-випромінювання. Вони не містять органічних барвників і стійкі до впливу УФ-променів. Навіть при серйозних кліматичних змінах, кольори залишаються незмінними.

Екологічність і повторна переробка

Плити є повністю натуральним продуктом. Вони не виділяють ніяких речовин в навколишнє середовище і можуть бути легко подрібнені і використані повторно в інших виробничих процесах.

Гарантія 25 років на стільниці

Найбільш уразливими до пошкоджень є кухонні стільниці. Тому спеціально на них поширюється 25-річна гарантія від виробника.